Ons team

We stellen ons graag aan u voor! Het team van Neskrid 4Allbrands bestaat uit ambitieuze professionals en beschikken over uitgebreide kennis en kundigheid op het gebied van gecertificeerde (semi-)orthopedische schoeiseloplossingen. Onze medewerkers staan voor u klaar en beantwoorden graag uw vragen! Hieronder kunt u de contactgegevens vinden van onze medewerkers.

Wouter de Jong
Sales Manager footcare
w.dejong@neskrid.com

Job van Hoorn
Export Manager
j.vanhoorn@neskrid.com

Paul Verhoeven
Sales Manager B2B
p.verhoeven@neskrid.com

Guido Laub
Vertriebsleitung Deutschland
g.laub@neskrid.com

Lizette van Dongen
Customer Support
l.vandongen@neskrid.com

Marieke Wassink
Customer Support
m.wassink@neskrid.com

Anoek Wouters
Manager Orthopaedics
a.wouters@neskrid.com

Paula Pijnenburg
Marketing & Communication 
p.pijnenburg@neskrid.com

Eva Bloemsma
3D Designer / Developer
e.bloemsma@neskrid.com

Audrey de Louw
Financial Director
a.delouw@neskrid.com

Jan Dirksen
CTO

Joost Pijnenburg
CEO